Domov / Pôžičky bez dokladovania príjmu

Pôžičky bez dokladovania príjmu

Pôžička bez dokladovania príjmu a bez registra je vďaka Peniazomatu konečne možná a zároveň je veľmi rýchla. Stačí použiť nasledujúcu nezáväznú online žiadosť a máte možnosť získať nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu online a bez ručenia nehnuteľnosťou.

Nezáväzná žiadosť:


Potrebujete si požičať, no neviete dokázať Váš plat, prípadne žiaden nemáte? Práve pre Vás sú pôžičky bez dokladovania príjmu!

Nezáleží na tom, či ste nezamestnaný alebo ste živnostník (SZČO), stále máte možnosť získať pôžičku bez toho, aby ste museli mať potvrdenie o zárobku. Takéto produkty však majú niekoľko špecifík. Vo všeobecnosti sa bez dokladovania príjmu zaobídete pri rýchlych úveroch, kde máte možnosť získať sumy do výšky približne 350 € s maximálne mesačnou splatnosťou. Tento limit môže narastať, avšak až po úspešnom splatení jednej alebo viacerých pôžičiek, čím preukážete danej spoločnosti Vašu platobnú disciplínu.

Ďalším špecifikom je fakt, že Vám ju v banke obvykle, až na občasné výnimky, nedajú. Bez dokladovania zárobku sa budete musieť obrátiť na nebankové spoločnosti, pri ktorých nie sú také prísne podmienky posudzovania bonity klienta. Neznamená to však, že sa na získanie sa nevzťahujú vôbec žiadne podmienky. Aj nebankovky majú svoje registre neplatičov – v prípade, že sa na niektorom z nich nachádzate, tak musíte rátať s tým, že získanie bude ťažšie.

 • bez dokladovania príjmu dostanete predovšetkým rýchle pôžičky – do 350 € a 31 dní
 • v bankách len výnimočne, hlavne nebankové
 • vhodné pre nezamestnaných, podnikateľov, živnostníkov (SZČO), študentov pracujúcich na dohodu, dôchodcov…

Bez dokladovania príjmu a bez registra

Hľadáte pôžičku bez dokladovania príjmu a bez registra dlžníkov, keďže nemáte žiaden doklad o Vašom príjme a zároveň máte zápis v registri dlžníkov? Dokonca aj v takomto prípade si je možné požičať, predovšetkým krátkodobú pôžičku, pri ktorej sa požičiava mala suma peňazí na krátku dobu splatnosti. Poskytujú ich najmä nebankovky, keďže banky kladú väčší dôraz na preverenie finančnej situácie žiadateľa. Taktiež musíte rátať s tým, že bez potvrdenia o príjme a bez overenia registra dlžníkov bude znateľne drahšia z pohľadu úrokovej sadzby, respektíve ročnej percentuálnej miery nákladov (RPMN).

Netreba zabúdať aj na fakt, že v súčasnosti existujú centrálne registre, kde majú prístup banky a nebankové spoločnosti súčasne, takže ak máte zápis v takomto registri – skúste sa poobzerať práve po tých bez registra.

Rýchle

Ste v časovej tiesni a potrebujete rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu? Sú také rýchle, že peniaze máte do 24 hodín na účte bez toho, aby ste nejako dokladovali svoj zisk alebo rentu. V ideálnom prípade je táto doba ešte výrazne kratšia, niekedy len 10 minút. Po vyplnení online žiadosti bude Vaša žiadosť automaticky vyhodnotená a v prípade, že všetko bude v poriadku, tak peniaze budú poslané na Váš účet veľmi rýchlo. A to všetko bez toho, aby ste museli zháňať potvrdenie o zárobku, čo je napríklad u nezamestnaných alebo dôchodcoch nemožné a pri podnikateľoch a živnostníkoch mnohokrát veľmi zložité. Prípadne nemáte žiaden čas na akékoľvek dokladovanie, keďže vyžadujete rýchle získanie pôžičky.

Bez ručenia nehnuteľnosťou

Dôležitým kritériom mnohých ľudí je to, že nie sú ochotní ručiť za požičané peniaze svojim majetkom. Práve preto sú tu najmä pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou. Nemusíte sa teda báť, že budete musieť riskovať Vašu nehnuteľnosť alebo hnuteľný majetok. Na trhu však existujú aj americké pôžičky, kde ručíte svojou nehnuteľnosťou, no tieto sú však zriedkavé. Bežnejšie sú bez ručenia nehnuteľnosťou.

Taktiež Vám netreba žiadneho ručiteľa, nemusíte sa teda obávať toho, že nenájdete nikoho z Vašich známych, ktorí by sa za Vás zaručili. Ručiteľ jednoducho nie je nutný

Online

Chcete vybaviť všetko cez internet? Dnes máte možnosť získať pôžičku bez dokladovania príjmu online aj priamo na stránke Peniazomatu, stačí sa vrátiť na začiatok tohto článku a vybrať si jednu z odporúčaných spoločností, ktoré ich poskytujú. Pri využití niektorej z online žiadostí nie je nutné nijako dokladovať Váš príjem. Medzi ďalšie výhody online žiadosti patrí anonymita, rýchlosť a celkovo jednoduchosť, akou si môžete z pohodlia domova požičať peniaze.

Okrem požiadania cez internet existuje taktiež možnosť získania sms pôžičky bez dokladovania príjmu poslaním textovej správy vo vopred určenom formáte na číslo nebankovej spoločnosti. Po zaslaní SMS správy a po posúdení Vašej žiadosti Vám nebankovka pošle peniaze priamo na účet, ktorý uvediete v danej SMS správe. Týmto spôsobom si môžete vybaviť aj nákup na splátky.

Jasnou výhodou pôžičiek bez dokladovania príjmu online je to, že sú anonymné a Vy nemusíte mať zlý pocit z možného odmietnutia z dôvodu absencie dokladu o príjme ako to je bežné pri vybavovaní v pobočke nebankovky. Využite teda možnosti dnešného internetu a šetrite nie len svoj čas, ale ušetrite sa aj pred zbytočným stresom

Ihneď

Ako sme si už spomenuli, tak rýchlosť je pre tento typ charakteristická. Môžete teda získať pôžičky bez dokladovania platu ihneď na Váš bankový účet. Pri využití online žiadosti máte dokonca možnosť vybaviť všetko z pohodlia domova. Ak teda potrebujete pôžičku ihneď bez dokladovania príjmu, ideálne mať peniaze do 24 hodín na účte, tak skúste jednu z odporúčaných pôžičiek aj tu priamo na Peniazomate. Nech už potrebujete peniaze ihneď z akéhokoľvek dôvodu, možnosť na ich získanie existuje, aj keď nemôžete doložiť žiaden plat.

Nebankové

Nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu sú najčastejším typom, keďže práve nebankovky umožňujú získanie peňazí za miernejších podmienok. Nebankové spoločnosti nevyžadujú pri istých typoch úverov žiadne doklady o Vašom plate, nemusíte mať teda strach, že Vám ho nepridelia.

Bankové úvery sú väčšinou viazané na určitú výšku platu, musíte teda predložiť doklad o ňom. No nie je to pravidlom a aj niektoré banky občasne ponúkajú možnosť získania pôžičky, ktorá si nevyžaduje dokladovanie príjmu. Vo všeobecnosti sú bankové produkty považované za bezpečnejšie a dôveryhodnejšie, no aj pri nebankových môžete správnym výberom nebankovky minimalizovať všetký možné riziká na najnižšiu možnú mieru.

Bezúčelové

Nezáleží na tom, či potrebujete výhodnú pôžičku bez dokladovania príjmu na auto alebo na rekonštrukciu bytu, tieto pôžičku sú väčšinou bezúčelové, môžete ich teda použiť na čokoľvek.

Veľa ľudí si potrebuje požičať peniaze napríklad na opravu auta, prípadne na niečo, čo by chcel uchovať v tajnosti. Poskytujú možnosť získať peniaze práve na akýkoľvek účel.

Na čo si dať pozor?

Ak si vyberáte pôžičku, tak sa istotne stretnete s pojmami ako úroková sadzba alebo ročná percentuálna miera nákladov (RPMN), pričom laik nevie určiť aké hodnoty sú v norme, prípadne na čo sa zamerať. Tieto ukazovatele v podstate vyjadrujú v percentách to, o koľko “preplatíte”. RPMN dokonca zahŕňa okrem úrokovej sadzby aj všetky poplatky, takže je to smerodajný ukazovateľ, keď chcete presne vedieť, koľko Vás bude stáť celá pôžička. Ale je v tom jeden háčik. Tieto ukazovatele sa vypočítavajú na obdobie jedného roka, čo je pri pôžičkách bez dokladovania príjmu skôr nepravdepodobné. Ak si teda zoberiete nebankovú pôžičku bez dokladovania príjmu online na obdobie 2 týždňov, tak RPMN nebude pre Vás veľmi smerodajné, bude totiž veľmi vysoké.

Zamerajte sa teda priamo na výslednú cenu a zvážte, či ju budete schopný splatiť za dohodnutých podmienok.

 1. požičiavajte si len vtedy, keď viete, že budete môcť splácať, aj keď nemusíte nijako dokladovať Váš príjem
 2. nikdy neplaťte žiadne poplatky vopred
 3. vyberajte si len overené spoločnosti

Nemám peniaze na zaplatenie

Čo robiť v prípade, že ste si požičali peniaze od nebankovky a zrazu zistíte, že nedokážete zaplatiť požičané peniaze v dohodnutom termíne? Kontaktujte čím skôr nebankovú spoločnosť a oznámte im túto skutočnosť. S nebankovou spoločnosťou sa dohodnete na novom termíne, no táto zmena termínu bude samozrejme spoplatnená a celkovo zaplatíte viacej ako by ste zaplatili pri dodržaní pôvodných podmienok.

Overené spoločnosti

Na Slovensku existuje viacero spoločností, ktoré poskytujú výhodné pôžičky bez dokladovania príjmu, no pri výbere by ste mali byť maximálne obozretný a zvážiť, či daná nebankovka je seriózna. Stačí jednoduché hľadanie na internete a hneď sa dostanete k skúsenostiam zákazníkov s danou nebankovkou. My môžeme odporučiť spoločnosti Ferratum, Pôžičkomat a CreditONE. Ale aj nebankové úvery bez dokladovania príjmu od Tesca alebo Quatro. Tieto spoločnosti poskytujú výhodné nebankové finančné produkty, pričom nemusíte nijako dokladovať Váš príjem a celú žiadosť môžete vybaviť online, napríklad aj priamo na stránke Peniazomatu. Nech si vyberiete akúkoľvek z týchto spoločností, tak si môžete byť istý, že neurobíte žiadnu chybu a nemusíte sa báť nesériozného prístupu.

Modelový príklad nebankovej pôžičky bez overovania príjmu online, pričom hypotetický záujem žiada o svoju prvú pôžicku. Pri niektorých nebankovách, v tomto prípade pri CreditONE, sú občasné akcie, ktoré umožňujú čerpať prvý úver bez úrokov. Splatíte len to, čo ste si požičali. Najvýhodnejšia je v tomto konkrétnom príklade práve CreditONE.

Pôžičkomat CreditONE Ferratum
Požičaná suma 150 € 150 € 150 €
Splatnosť 20 dní 20 dní 20 dní
Koľko musíte vrátiť 152,12 € 150 € 152,38 €

12 komentárov

 1. Dobrý deň chcem si od vás požičať 150eúr na 30dni potrebné mi zaplatiť fAktúru elektriny ďakujem holmok

 2. dobrý potrebujem požičku 200€ na mesiac dá sa to lebo vy tu mátee iba 28 dní

 3. Zdravim potreboval by som 5000€ da sa to ? Dakujem

 4. Dobri deň som na materskej dovolenke a potrebujem pôžičku ale nikde miju nedajú pričom rodné dostávam zo zahraničia túto to bude možné šiju zobrať?

 5. Dobry den potrebovala by som pozicat 1800€ chcela by som vediet mesacnu splatku a dobu splatenia.dakujem

 6. Dobry den mala by som zaujem o pozicku 1000eu , ake su u vas podmienky pre ziskanie pozicky

 7. Dobry den potrebovala by som si pozicat 3500 eur. Chcela by som vediet ci je to mozne a kolko by som platila mesacne a kolko mesiacov. Dakujem

 8. dobry den nutne by som potrebovala požičat 300e

 9. Kto pozicia 10 000 eur na 36 mes. Som SZČO a som v registri

 10. Dobry den potrebujem pozicat 3000eur je to mozne?som zamestnana na TPP.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *